arama

14 Ocak – Vuslat Dizisi 2. Bölüm Özeti

14 Ocak - Vuslat Dizisi 2. Bölüm Özeti
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Yıldız
    Loading...

TRT1’in yeni dizisi Vuslat geçen hafta ilk bölümüyle ekranlar karşısına çıktı. Bu hafta 2nci bölümüyle sevenlerin karşısına çıkacak. Yeni bölümün özetini aşağıdaki içerikte ve fragmanını video bölümünde bulabilirsiniz.

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

14 Ocak - Vuslat Dizisi 2. Bölüm Özeti 
Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

14 Ocak - Vuslat Dizisi 2. Bölüm Özeti


Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

14 Ocak - Vuslat Dizisi 2. Bölüm Özeti

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de  Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

Yayin Tarihi: Her Pazartesi – 20.00

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.